:: Ana Sayfa ::               
 
21 Eylül 2020 Pazartesi
:: REFERANSLAR     :: WEB SAYFASI    :: İLETİŞİM
 
   
   
WEB TASARIM

   Reklamın gerekliliğine inanmayan insanların soylarının tükendiği günümüzde, hala bu tür kişilerin ülkemizde var olduğu rivayetleri dolaşmaktadır. Bu kişilerin kim olduklarını ve nerede yaşadıkları bilinmemekle birlikte, bazı şirketleri yönettikleri hatta sahibi oldukları iddiası vardır. Yine bu kişiler ortaçağdan kalma bir zihniyetle "satılan malın reklama ihtiyacı yoktur" iddiasındadırlar. Çok ender görülen bu tür insanlara kullandıkları eşyalarını, giyecek-yiyeceklerini, otomobillerini alırken neye dikkat ettiklerini hatırlatmak isteriz.

Dünya neredeyse uzaya dev reklam panoları koymaya hazırlanırken en ucuz reklam yöntemlerinden biri olan broşür bastırmaya bile gerek görmeyenleri bir yana bırakacak olursak, etkili bir reklamın satışları arttırdığı inkar edilemez bir gerçektir. İyi bir ürün, iyi bir hizmet reklamsız eksiktir. Önceleri yalanın bir çeşidi olarak kabul edilen reklam, günümüzün en inandırıcı gerçeği durumundadır. Klasik yöntemlerden sanal yöntemlere kadar reklamın her çeşidine inanıyoruz ve yapıyoruz.

::: WEB TASARIMI BİLGİLENDİRME FORMU :::

Bu formu doldurduktan sonra Müşteri Temsilciniz en kısa zamanda sizleri bilgilendirme amacıyla arayacaktır.

Adınız ve Soyadınız
Sizlere ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
E-Posta adresiniz
İletişim Adresiniz


Eklemek istedikleriniz.


Web & DESTEK ve
NETWORK UYGULAMALARI (30)

   Her satıcı aynı malı satabilir. Ama biz en iyi vitrinlerden alırız. İnsanlara ne sunduğunuz kadar, nasıl sunduğunuz da önemlidir. Bir filmin konusu iyi olsa bile, görüntü kalitesi kötü ise, seyir zevki vermez. Mağazada bir ürünü size algılatan unsur, mağazanın vitrin düzenlemesidir. Sitenizde sizin mağazanızın vitrinidir.

   Eğer kişi vitrininizi beğenirse sitenize girer, diğer bölümlerde inceler. Tasarımlarınız kötü ise, bilgileriniz çok gerekli olsa bile birkaç tanıdık kişiden başka insanların sitenizi ziyaret etmesi çok zordur. Bir tanıtım CD'si de aynı mantıkla yorumlanabilir. Bundan dolayı önce site tasarımlarımızı inceleyiniz... Daha sonra yaptığımız tanıtım CD'lerinde tasarım mantığımıza bakınız...

Eğer "evet bende böyle bir tasarım isterim" diyorsanız. Aradığınız kişiler bizleriz demektir.

Öyleyse görüşelim.

Halen Domain Adres Tescili, DNS hizmetleri, Web Tasarımı, Web Hosting konularında uzman kadrosu ile hizmet veren Toprak Bilişim Sistemleri müşterilerine verdiği sınırsız hizmetle durmadan ilerliyor. Sizlerde reklama önem verin. Bizimle çalışmaya başlayın...

Gelin !...
Fikirlerimizi bir dinleyin sonra karar sizin.